Karta över Stockholm

Karta över Stockholm
Karta över Stockholm
Karta över Stockholm
Karta över Stockholm

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKOLPLANSCH, karta över Stockholm, utgiven av Generalstabens Litografiska Anstalt 1937, bildmått ca 87x100 cm

Skador och fläckar

715717

2019-12-18