Hans Hedberg vas

Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS HEDBERG (1917-2007): Vas, Biot, Frankrike, starkeldsfajans, spräcklig glasyr, signerad HHg, höjd ca 10 cm

Nagg

715727

2020-01-07