Hylla med 8 lådor tidigt 1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLLA, tidigt 1900-tal, ek, 8 st lådor, 152x50 cm

Bruksslitage, senare kompleterade hängen i mässing

715738

2019-12-20