Hans Hedberg skulpur ägg

Hans Hedberg skulpur ägg
Hans Hedberg skulpur ägg
Hans Hedberg skulpur ägg
Hans Hedberg skulpur ägg
Hans Hedberg skulpur ägg
Hans Hedberg skulpur ägg
Hans Hedberg skulpur ägg
Hans Hedberg skulpur ägg
Hans Hedberg skulpur ägg
Hans Hedberg skulpur ägg
Hans Hedberg skulpur ägg
Hans Hedberg skulpur ägg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS HEDBERG (1917-2007) Skulptur, Biot, Frankrike, i form av ägg, tvådelat, starkeldsfajans, spräcklig glasyr, signerad HHg, höjd ex järnsockel ca 10 cm

Naggar

715742

2020-01-07