Vas Delft Holland 17/1800-tal

Vas Delft Holland 17/1800-tal
Vas Delft Holland 17/1800-tal
Vas Delft Holland 17/1800-tal
Vas Delft Holland 17/1800-tal
Vas Delft Holland 17/1800-tal
Vas Delft Holland 17/1800-tal
Vas Delft Holland 17/1800-tal
Vas Delft Holland 17/1800-tal
Vas Delft Holland 17/1800-tal
Vas Delft Holland 17/1800-tal
Vas Delft Holland 17/1800-tal
Vas Delft Holland 17/1800-tal

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, 17/1800-tal, Delft, Holland, fajans, kinesisk dekor, höjd ca 50 cm

Hela mynningen med lagning

715749

2020-01-07