Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VAS, 17/1800-tal, Delft, Holland, fajans, kinesisk dekor, höjd ca 50 cm
Zustandsbeschreibung
Hela mynningen med lagning
715749
2020-01-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner