S. M. WIncrantz soffa

S. M. WIncrantz soffa
S. M. WIncrantz soffa
S. M. WIncrantz soffa
S. M. WIncrantz soffa
S. M. WIncrantz soffa
S. M. WIncrantz soffa
S. M. WIncrantz soffa
S. M. WIncrantz soffa
S. M. WIncrantz soffa
S. M. WIncrantz soffa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 3-sitsmodell, 1900-talets mitt, S. M. Wincrantz Möbelindustri, Skövde, stoppad stomme klädd i blågrönskiftande ulltextil, lösa stoppade sittplymåer klädda i dito textil, ben i bok, undertill brickmärkt, sitthöjd ca 38 cm, bredd ca 168 cm

Bruksslitage, en plymå med lagning i ena hörnet

715763

2019-12-20