Biblioteksstege 1900-tal

Biblioteksstege 1900-tal
Biblioteksstege 1900-tal
Biblioteksstege 1900-tal
Biblioteksstege 1900-tal
Biblioteksstege 1900-tal
Biblioteksstege 1900-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, 4 läderklädda steg, höjd ca 118 cm

Mindre slitage

715766

2020-01-07