Madeleine Pyk akvarell

Madeleine Pyk akvarell
Madeleine Pyk akvarell
Madeleine Pyk akvarell
Madeleine Pyk akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Blå kust", signerad och daterad 1969, akvarell, ca 25x16 cm

Ej examinerad ur ram

715769

2019-12-20