Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Blå kust", signerad och daterad 1969, akvarell, ca 25x16 cm
Ej examinerad ur ram
715769
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här