Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Komposition med båt, signerad Jan B Pospisil, olja på duk, ca 24x33 cm
715781
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här