Jan Bohumil oljemålning

Jan Bohumil oljemålning
Jan Bohumil oljemålning
Jan Bohumil oljemålning
Jan Bohumil oljemålning
Jan Bohumil oljemålning
Jan Bohumil oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Komposition med båt, signerad Jan B Pospisil, olja på duk, ca 24x33 cm

715781

2019-12-20