Gregor Hellberg oljemålning

Gregor Hellberg oljemålning
Gregor Hellberg oljemålning
Gregor Hellberg oljemålning
Gregor Hellberg oljemålning
Gregor Hellberg oljemålning
Gregor Hellberg oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GREGOR HELLBERG (1924-?): Fartyget "Paris", signerad Gregor, daterad 71, olja på duk, ca 44 x 63 cm

715789

2020-01-07