Gregor Hellberg oljemålning
Vollendet
2020-01-07
715789
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
GREGOR HELLBERG (1924-?): Fartyget "Paris", signerad Gregor, daterad 71, olja på duk, ca 44 x 63 cm