Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
SÄNG, 1800-talets senare hälft, bemålat järn samt mässing, hjultrissor, gavlarnas höjd ca 117-147, 210 x 92 cm
Skador, slitage
715845
2019-12-25