Skåp 1700-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, barock, bestat furu, smidesbeslag, invändigt med hyllor, kulfötter, höjd 194, 172x46 cm
PROVENIENS: Anna Claire Constance Falkenberg, af Trystorp (1912-1975)
Renoverat och kompleterat
715860
2019-12-18