Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, barock, bestat furu, smidesbeslag, invändigt med hyllor, kulfötter, höjd 194, 172x46 cm

PROVENIENS: Anna Claire Constance Falkenberg, af Trystorp (1912-1975)

Renoverat och kompleterat

715860

2019-12-18