Guldfat av Toini Muona

Guldfat av Toini Muona
Guldfat av Toini Muona
Guldfat av Toini Muona
Guldfat av Toini Muona
Guldfat av Toini Muona
Guldfat av Toini Muona

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

TOINI MUONA, FAT, signerad TM, Arabia, 1960-tal, keramik, guldglasyr, diameter 44,5 cm

715865

2019-12-29