Klubbat för:
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
GUNNEL NYMAN, VAS, "Serpentin", otydlig signatur, 1940-tal, frihandsblåst kristall med innesluten opalspiral, höjd 37 cm
Små repor, stötmärken, smuts
715866
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här