Matsalsbord 1930/40-tal

Matsalsbord 1930/40-tal
Matsalsbord 1930/40-tal
Matsalsbord 1930/40-tal
Matsalsbord 1930/40-tal
Matsalsbord 1930/40-tal
Matsalsbord 1930/40-tal
Matsalsbord 1930/40-tal
Matsalsbord 1930/40-tal
Matsalsbord 1930/40-tal
Matsalsbord 1930/40-tal

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

150 EUR

MATSALSBORD, faner i ädelträ, 1930/40-tal, 109,5 x 85 cm, höjd 75,5 cm, tillläggsskiva 55 cm som som inte passar in

slitage och tilllägsskiva passar inte

715867

2019-12-29