Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
150 EUR
MATSALSBORD, faner i ädelträ, 1930/40-tal, 109,5 x 85 cm, höjd 75,5 cm, tillläggsskiva 55 cm som som inte passar in
slitage och tilllägsskiva passar inte
715867
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här