Klubbat för:
480 EUR
600 EUR
VÄGGPENDYL, rokokostil, märkt Leroy Paris, Frankrike, 1860-tal, förgylld brons, höjd 61 cm, bredd 35 cm.
Ej funktionstestad.
715869
2019-12-29