Rottingmöbler

Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, SIDOBORD, rotting, 1900-tal, soffans längd 136, sitthöjd ca 37, bordets höjd 63, 84x25 cm

PROVENIENS: Anna Claire Constance Falkenberg, af Trystorp (1912-1975)

Skador och slitage

715878

2019-12-20