Eldhund i form av djävul

Eldhund i form av djävul
Eldhund i form av djävul
Eldhund i form av djävul
Eldhund i form av djävul
Eldhund i form av djävul
Eldhund i form av djävul
Eldhund i form av djävul
Eldhund i form av djävul

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELDDJÄVUL, gjutjärn, 1900-talets första hälft, delvis bemålad i rött, längd ca 42 cm

Bruksslitage

715879

2019-12-21