Oljemålning skepp till havs

Oljemålning skepp till havs
Oljemålning skepp till havs
Oljemålning skepp till havs
Oljemålning skepp till havs

Såld för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skepp till havs, otydlig signering, olja på duk, ca 58 x 88 cm

715884

2020-01-07