Vägglampor i mässing

Vägglampor i mässing
Vägglampor i mässing
Vägglampor i mässing
Vägglampor i mässing
Vägglampor i mässing
Vägglampor i mässing

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1970-tal, stomme i mässing med lösa skärmar i pressglas, höjd ca 17 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna

715891

2019-12-21