Oljemålning motiv grån Öresund

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Öresund, otydling signering, daterad 1954, olja på duk, ca 64 x 99 cm

715892

2020-01-07