Miniatyrmålning

Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRMÅLNING, omkring 1900, damporträtt, 14x10 cm

PROVENIENS: Anna Claire Constance Falkenberg, af Trystorp (1912-1975)

Ram med skador

715896

2019-12-20