Tak ampel
Klubbat för:
55 EUR
200 EUR
TAKAMPEL, svart smidesjärn med dekor av lönnlöv och drovor, kupa i flerfärgat glas. etsad signatur MULLER FRES LUNEVILLE, Höjd ca 100cm, diameter 70 cm.
Slitage, märken och repor i glaset, ej elektrifierad
715903
2019-12-20