Tak ampel

Tak ampel
Tak ampel
Tak ampel
Tak ampel
Tak ampel
Tak ampel
Tak ampel
Tak ampel
Tak ampel
Tak ampel
Tak ampel
Tak ampel

Klubbat för:

55 EUR

200 EUR

TAKAMPEL, svart smidesjärn med dekor av lönnlöv och drovor, kupa i flerfärgat glas. etsad signatur MULLER FRES LUNEVILLE, Höjd ca 100cm, diameter 70 cm.

Slitage, märken och repor i glaset, ej elektrifierad

715903

2019-12-20