Eugin Tor Eliasson oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EUGEN TOR ELIASSON (1899-1972): Skepp till havs, signerad, daterad 54, olja på duk, ca 54 x 88 cm

715905

2020-01-07