1 par stolar i gustavianks stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 1-par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, bemålade i grått, skuren dekor, löstagbara sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

715908

2019-12-21