Kuriosa

Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KURIOSA, 3 dlr, bestående av: Tazza, horn, lock, emaljmåleri med detaljer i mässing, Tazza uppburen av putti, horn krönt med satyrikon, horn med avslut av grip, längd 7-18 cm, höjd 7-10 cm.

Lagningar, horn saknar ställ, slitage.

715910

2019-12-21