Oljemålning Jens Christian Bennedsen

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JENS CHRISTIAN BENNEDSEN (1893-1967): Vinterlandskap, Småland, signerad Jens Chr Bennedsen, olja på duk, ca 99 x 127 cm

715912

2020-01-07