Gunnel Sahlin glasfrukter
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNEL SAHLIN, (7) "Frutteria", Kosta Boda, färgad glasmassa, i form av frukter och grönsaker, 4 st signerade, delvis etikettmärkta, längd mellan ca 12-21 cm
Slitage, en grön pumpa med nagg
715922
2019-12-20