Gunnel Sahlin glasfrukter

Gunnel Sahlin glasfrukter
Gunnel Sahlin glasfrukter
Gunnel Sahlin glasfrukter
Gunnel Sahlin glasfrukter
Gunnel Sahlin glasfrukter
Gunnel Sahlin glasfrukter
Gunnel Sahlin glasfrukter
Gunnel Sahlin glasfrukter
Gunnel Sahlin glasfrukter
Gunnel Sahlin glasfrukter
Gunnel Sahlin glasfrukter
Gunnel Sahlin glasfrukter
Gunnel Sahlin glasfrukter
Gunnel Sahlin glasfrukter

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNEL SAHLIN, (7) "Frutteria", Kosta Boda, färgad glasmassa, i form av frukter och grönsaker, 4 st signerade, delvis etikettmärkta, längd mellan ca 12-21 cm

Slitage, en grön pumpa med nagg

715922

2019-12-20