Börje Veslén grafiska blad mm

Börje Veslén grafiska blad mm
Börje Veslén grafiska blad mm
Börje Veslén grafiska blad mm
Börje Veslén grafiska blad mm

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE VESLÉN (1903-1973): (15) Figurscener, exteriörer mm, mestadels signerade, etsningar, litografier samt tryckplåt, varierande format, oramade

Enstaka skador förekommer

715927

2020-01-12