Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖRJE VESLÉN (1903-1973): (15) Figurscener, exteriörer mm, mestadels signerade, etsningar, litografier samt tryckplåt, varierande format, oramade
Enstaka skador förekommer
715927
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här