Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
300 EUR
ALVAR AALTO, fåtölj modell 406 för Artek, 1900-talets slut.
Stommen i lackad björk, sits i flätad svart sadelgjord, bredd 60 cm, total höjd ca 81 cm
Slitage
715944
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här