Salvador Dali etsning

Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

SALVADOR DALI (1904-1989) Ur serien "Quevedos Visioner" (1975), signerad, torrnålsetsning, handkolorerad, 233/300, 52x36 cm

Proveniens: Galerie Börjeson
Litteratur: Löpsinger nr 766

715947

2019-12-29