Evert Taube

Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT TAUBE (1890-1976): Bok med dedikation och signerad av Evert Taube, ´´Den Gyldene Fredens Folianter´´, utgiven 1934

Slitage, gulnad

715949

2019-12-22