Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
BJÖRN WESSMAN (född 1949): ´´Mälarhöjden", signerad Wessman, datering på spännram 1976, olja på duk, ca 22x34 cm
Zustandsbeschreibung
715969
2019-12-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner