Björn Wessman oljemålning

Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

BJÖRN WESSMAN (född 1949): ´´Mälarhöjden", signerad Wessman, datering på spännram 1976, olja på duk, ca 22x34 cm

Zustandsbeschreibung

715969

2019-12-18