Corneille färglitografi
Valmis
2019-12-20
715970
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad Corneille -88, 108/200, färglitografi, bildmått ca 105x132 cm