Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad Corneille -88, 108/200, färglitografi, bildmått ca 105x132 cm
715970
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här