Tenn ljustakar i gustavianskstil

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

LJUSSTAKAR ETT PAR, tenn, Gustavianskstil 1900-tal. höjd 26 cm.

Lätt slitage, manchetterna något sneda

715990

2019-12-20