Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
LJUSSTAKAR ETT PAR, tenn, Gustavianskstil 1900-tal. höjd 26 cm.
Lätt slitage, manchetterna något sneda
715990
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här