Soffa rokokostil

Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-tal, rokokostil, 2-sits, lösa plymåer, klädsel med spikdekor, längd ca 150 cm

Bruksslitage

716001

2020-01-07