Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-tal, rokokostil, 2-sits, lösa plymåer, klädsel med spikdekor, längd ca 150 cm
Bruksslitage
716001
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här