Halsband broscher örhängen

Halsband broscher örhängen
Halsband broscher örhängen
Halsband broscher örhängen
Halsband broscher örhängen
Halsband broscher örhängen
Halsband broscher örhängen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALSBAND, silver, ametister, oval fasettslipad samt 2 droppformade, 1930-tal, BROSCHER, 4 st., RING, ÖRHÄNGEN, 2 par, varav ett par med orientpärlor och smaragder, clips resp. krok, delvis silver, bl a dekor med markasiter

En pärla saknas på ett örhänge, skador förekommer och stenar saknas

716012

2019-12-22