Kanonkulor

Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANONKULOR, 3 st, troligen 1700-tal, Skåne, järn, en borrad för tändrör, diameter ca 8,5 cm

Åldersrelaterat slitage

716013

2019-12-30