Kanonkulor

Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANONKULOR, 4 st, troligen 1700-tal, Skåne, diameter ca 8,5, 7,5 och 10 cm

Åldersrelaterat slitage, rost

716015

2019-12-30