Gösta Asp oljemålning

Gösta Asp oljemålning
Gösta Asp oljemålning
Gösta Asp oljemålning
Gösta Asp oljemålning
Gösta Asp oljemålning
Gösta Asp oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA ASP (1910-1986): "Taklandskap i Bretagne", signerad och otydligt daterad, olja på pannå, ca 31x26 cm

716022

2019-12-21