Elga Sesemann pastell

Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

300 EUR

ELGA SESEMANN (1922-2007) Tidig vår, signerad samt daterad -51, pastell, 49x31 cm

716031

2019-12-29