Svärdkäppar 2st

Svärdkäppar 2st
Svärdkäppar 2st
Svärdkäppar 2st
Svärdkäppar 2st
Svärdkäppar 2st
Svärdkäppar 2st
Svärdkäppar 2st
Svärdkäppar 2st
Svärdkäppar 2st
Svärdkäppar 2st
Svärdkäppar 2st
Svärdkäppar 2st

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVÄRDKÄPPAR, (2), 1900-talets första hälft, en märkt Taledo, krycka, silver, horn, bambu, hornarbete, höjd ca 79-91 cm

Bruksslitage, spricka i den ena käppen

716038

2019-12-21