Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, behandlad kopparplåt, monogramsignerad och daterad -68 resp -71, 28,5x33cm
716048
2019-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här