Oidentifierad konstnär kopparplåt

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, behandlad kopparplåt, monogramsignerad och daterad -68 resp -71, 28,5x33cm

716048

2019-12-21