Leksaksbilar

Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LEKSAKSBILAR, ca 30 dlr, olika modeller och fabrikörer, bl.a. Maisto, Tekno, Dinky och Corgi, varav 1 Batmobile (Corgi) med Batman & Robin ca 1960-tal, några i originalkartong

Smärre bruksslitage, okomplett, delar som saknas kan förekomma

716049

2019-12-20