Otto Hesselbom oljemålning

Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OTTO HESSELBOM (1848-1913), studie till Vårt land, motiv från Dalsland, signerad O Hesselbom, olja på duk, ca 36x73 cm

Några mindre färgbortfall

716062

2019-12-20